DĀVANU KARTE

Dāvanu karte

Pirts rituāls vai masāžas seanss (vai abi kopā!) ir lieliska dāvana jūsu tuvajiem cilvēkiem, draugiem, darba kolēģiem vai pašam sev! Piedāvājam dāvanu kartes ar saviem pakalpojumiem visdažādākajām situācijām – jubilejām, kāzām, Ziemassvētkiem vai tāpat vien, aiz mīlestības.

 

Piedāvājam dāvanu kartes gan pirts rituāliem, gan relaksējošai masāžai. Atkarībā no izvēlētās procedūras varam piedāvāt dāvanu kartes plašā cenu diapazonā sākot no 25 EUR vērtas muguras masāžas vai Bowen terapijas sesijas. Dāvanu kartes ir derīgas 12 mēnešus kopš iegādes brīža. Šobrīd vispopulārākās ir dāvanu kartes Lavandas pirts rituālam pārim, ko piedāvājam dažadās pirtiņās.

 

Par dāvanu kartes iegādi zvaniet vai rakstiet Anrijam (29199577) vai Lailai (28316366) – tad izvēlēsimies, kādu pirts procedūru vai masāžu vēlaties, par kādu summu un sarunāsim dāvanu kartes saņemšanas veidu – karti varam piegādāt papīra formā vai nosūtīt elektroniski, ko varēsit izprintēt.

 

Otrs, ātrāks veids ir iegādāties dāvanu kartes mūsu pirtslietu e-veikaliņā “Pirtsmīlis.lv” (www.pirtsmīlis.lv)

 

Aicinām arī uzņēmumus izmantot mūsu pakalpojumus – gan kā dāvanas saviem darbiniekiem, gan varam noorganizēt kolektīva pirts pasākumu ar apmācībām par pēršanos vai vienkārši palutināt darbiniekus. Mēs gan neesam PVN maksātājs, bet citādi – viss oficiāli. Zvaniet – visu sarunāsim!

 

Iegādājies dāvanu kartes šeit: